Dlaczego stopy?

Feet with heartDlaczego akurat stopy?   To pytanie słyszałam i wciąż słyszę bardzo często od różnych osób.

Skąd u mnie zrodziła się pasja do niesienia pomocy właśnie stopom?

Zaczęło się  od moich własnych problemów zdrowotnych zlokalizowanych  na stopach. Jednocześnie wśród moich znajomych osób chorujących na cukrzycę jedna z nich straciła stopę. W związku z tym coraz częściej moją uwagę przykuwała stopa ludzka – traktowana przez większość z nas trochę po macoszemu. Dopiero jak zacznie nam dokuczać, najczęściej w wyniku naszych zaniedbań, to stajemy się często bezradni i dopiero wtedy dostrzegamy jak ważna jest ta nasza część ciała.

PODOLOGIA pochłonęła mnie w całości.  Codziennie krok po kroku zgłębiam tajniki wiedzy w temacie stóp. Dotychczas zdobyłam dużą wiedzę i doświadczenie z zakresu podologii i mam nieprzepartą chęć wkręcić wszystkich chętnych w mój świat pozytywnie zakręcony na punkcie stóp. Dlaczego?

Bo im szybciej pochylimy sie nad tym tematem, tym dłużej będziemy cieszyć  się sprawnymi i zdrowymi stopami, które wykonują dla nas wielką pracę na co dzień!

Będę dzielić się z Wami wiedzą potrzebną nam wszystkim do właściwego opiekowania się naszymi stopami. Będzie mi bardzo miło, jesli będziecie mieli ochotę odwiedzać mój gabinet.

Zapraszam Was i Wasze stopy!