Współpraca

FIRMY  PARTNERSKIE 

peclavus

 

 

Peclavus® już od 1962 roku jest producentem znakomitych preparatów do pielęgnacji i leczenia paznokci i skóry stóp.
Rodzinna firma postawiła od początku na produkcję kremów, balsamów, preparatów leczniczych, olejków i emulsji zdobytych wyłącznie z natury.
Idea marki  peclavus® mówi, że natura daje człowiekowi wszystko co trzeba. Należy ją tylko dobrze wykorzystać i dać jej w zamian to, co dla natury nie jest szkodliwe. peclavus® w swoich produktach stosuje tylko naturalne i biologiczne składniki, przyjazny dla środowiska naturalnego proces technologiczny. Do produkcji nie używa syntetycznych zapachów ani sztucznych kolorów. Nie używa żadnych produktów ropopochodnych jak parafina, PEG, Propyle,alkyle itd. Nie używa olejów silikonowych i nie używa genetycznie modyfikowanych produktów.
Gabinet Podologiczny wykonuje zabiegi z użyciem produktów peclavus®, jak również posiada je w sprzedaży detalicznej.

Allpresan® – firma niemiecka, która opracowała przy współpracy z dermatologami, podologami i diabetologami preparaty do pielęgnacji stóp. Preparaty Allpresan® są znakomitymi dermo kosmetykami wspomagającymi rożne problemy skóry i paznokci. Bardzo ważny jest właściwy dobór, częstotliwość stosowania i czas aplikacji.
Gabinet Podologiczny wykonuje zabiegi z użyciem produktów Allpresan®, jak również posiada je w sprzedaży detalicznej.

Ruck – firma niemiecka – lider wśród producentów preparatów i narzędzi podologicznych oraz wyposażenia gabinetów w sprzęt. Nasz gabinet w dużym stopniu korzysta zarówno z preparatów, narzędzi oraz sprzętu firmy Ruck.

Synevo – laboratorium medyczne. Prawidłowa diagnoza i właściwa decyzja terapeutyczna zależą, po części, od wiarygodności wyniku badania laboratoryjnego. Wybrane parametry wchodzące w ich skład pomogą wstępnie ocenić stan naszego zdrowia, skóry i paznokci. W naszym gabinecie pobieramy próbki i wymazy w obrębie stóp w celu zdiagnozowania problemu wspólnie z laboratorium Synevo.

DeoMed – skarpetki zdrowotne marki deoMed® posiadają rejestracje medyczne i liczne nagrody z targów medycznych. W tej grupie produktowej JJW jest liderem na rynku medycznym w Polsce. Skarpetki te uzyskały też duże uznanie na wielu rynkach zagranicznych. Wszystkie skarpetki wytwarzane w JJW posiadają unikalne cechy higieniczne – są antybakteryjne, antygrzybicze i niwelują przykre zapachy. Te efekty są uzyskane dzięki zastosowaniu specjalnej apretury na licencji szwajcarskiej firmy Sanitized® albo dzięki jonom srebra zawartym w przędzy.

logo zdrowie piaseczno Zdrowie Piaseczna – Przychodnia dla całej rodziny. Lekarze interniści, pediatrzy, szeroki panel specjalistów diagnostyki i badań laboratoryjnych oraz rehabilitacja.

 

ruckfelge