Współpraca

FIRMY  PARTNERSKIE

  

logo zdrowie piaseczno Zdrowie Piaseczna – Przychodnia dla całej rodziny. Lekarze interniści, pediatrzy, szeroki panel specjalistów diagnostyki i badań laboratoryjnych oraz rehabilitacja.
synevo Synevo – laboratorium medyczne. Prawidłowa diagnoza i właściwa decyzja terapeutyczna zależą, po części, od wiarygodności wyniku badania laboratoryjnego. Wybrane parametry wchodzące w ich skład pomogą wstępnie ocenić stan naszego zdrowia, skóry i paznokci. W naszym gabinecie pobieramy próbki i wymazy w obrębie stóp w celu zdiagnozowania problemu wspólnie z laboratorium Synevo.
deomed

DeoMed – skarpetki zdrowotne marki deoMed® posiadają rejestracje medyczne i liczne nagrody z targów medycznych. W tej grupie produktowej JJW jest liderem na rynku medycznym w Polsce. Skarpetki te uzyskały też duże uznanie na wielu rynkach zagranicznych. Wszystkie skarpetki wytwarzane w JJW posiadają unikalne cechy higieniczne – są antybakteryjne, antygrzybicze i niwelują przykre zapachy. Te efekty są uzyskane dzięki zastosowaniu specjalnej apretury na licencji szwajcarskiej firmy Sanitized® albo dzięki jonom srebra zawartym w przędzy.

allpresan

Allpresan – firma niemiecka, która opracowała przy współpracy z dermatologami, podologami                     i diabetologami preparaty do pielęgnacji stóp. Preparaty Allpresan są znakomitymi dermo kosmetykami wspomagającymi rożne problemy skóry i paznokci. Bardzo ważny jest właściwy dobór , częstotliwość stosowania i czas aplikacji. Gabinet Podologiczny wykonuje zabiegi z użyciem Allpresanu, jak również posiada je w sprzedaży detalicznej.

  Camillen

Camillen – firma niemiecka, równie wyspecjalizowana w opracowywaniu profesjonalnych dermo kosmetyków do pielęgnacji skóry i paznokci stóp. Bardzo ważny jest właściwy dobór , częstotliwość stosowania i czas aplikacji. Gabinet Podologiczny wykonuje zabiegi z użyciem Camillen, jak również posiada je w sprzedaży detalicznej.

ruckfelge Ruck – firma niemiecka – lider wśród producentów preparatów i narzędzi podologicznych oraz wyposażenia gabinetów w sprzęt. Nasz gabinet w dużym stopniu korzysta zarówno z preparatów, narzędzi oraz sprzętu firmy Ruck.
schulke
euronda
hartmann